Tweedehands boeken - antiquarische boeken - voordeelboeken - aanbiedingen - ramsj - tweedehands boeken - antiquarische boeken - voorde

Wegens  carnaval                                        Maandag 20 februari gesloten                            Dinsdag 21 februari geopend vanaf 13.00 uur

Zondag 4 maart  2012 is het weer  koopzondag  en zijn wij geopend van 12.00 uur tot 17.00 uur

t Ezelsoor Bredase Boekenmarkt - t Ezelsoor Bredase Boekenmarkt  -t Ezelsoor Bredase Boekenmarkt  -t Ezelsoor Bredase Boekenmarkt
volg ons op twitter @ ezelsoor_nl

EEN KEUZE UIT ONZE ANTIQUARISCHE BOEKEN

Schrijver

Titel

Uitgever

Bijzonderheden

Prijs

 

Walasse Ting, Rice Painting-Peinture sur papier de Riz

1984 Paris et New York, Yves Riviere et Walasse Ting.

Gebonden met omslag. Linnen aan boven-en onderrand iets verkleurd. 403 pag. 1e druk,oplage van 3000 ...

€ 175,00

 

Walasse Ting / Jolies Dames

Yves Riviere editeur 1988

Gebonden met omslag, 4 talig. Vochtvlekje op achterkant.

€ 150,00

Vries, Theun de

Vox Humana, essays

van Loghum en Slaterus, 1941 Arnhem

Gebonden zonder omslag. Voorplat verkleurd,achterplat bevlekt.Eerste druk, GESIGNEERD

€ 25,00

 

Vie Privee et publique des animaux

Parijs. J. Hetzel. 1867

Opnieuw gebonden halfleren band.636pp.Illustraties door Grandville. Uitgegeven onder leiding van P.F...

€ 125,00

 

Univers ,les infiniment grands et le infiniment petits

Hachette Parijs 1868, tweede editie

Gebonden halfleren band.Goud op snee rondom. Inhoud met roestvlekjes.Met 343 houtgravures en 4 gekle...

€ 100,00

 

Statistiek tableau der Polders in Noord- Braband

Boekhandelaars H. Palier en Zoon, 's Hertogenbosch 1843

Gebonden, rug in slechte staat. 424 pagina's

€ 85,00

White, H.

Snuff Bottles from China, the Victoria and Albert Museum Collection

Bamboo Publishing Ltd-London-1990

 

€ 145,00

Larcher en Philip O Stearns,David

Six Nymphets

Uitgegeven door Kings Road Publishing Londen 1966.

Gebonden(omslag aan randen licht beschadigd.Design door Seabrook/Graves Associates

€ 85,00

 

Sculpteurs a l`usine, Bernhard Luginbuhl, Rolf Iseli, Schang Hutter, Franz Eggenschwiler, Jean Tinguely, Oscar Wiggli - Reto Emch, Armin Heusser, Ernst Jordi, Basil Luginbühl, Jwan Luginbühl, Heiko Schütz, Paul Wiedmer

.

Artemis Verlag Zurich Munich 1990

Gebonden met omslag. 422 pp.illustraties.

€ 55,00

Rhodius, Hans

Schonheit und Reichtum des Lebens Walter Spies,eine Autobiographie in Briefen mit erganzenden

Erinnerungen gesammelt.

 

L.J.C. Boucer Den Haag 1964

Gebonden in linnen met (besch.) omslag. 601 pp.met 17 gekleurde afb.+ 87 pp. afb.+ enkele kaarten va...

€ 700,00

 

Sankt Bonifatius

Parzeller&Co in opdracht van de stad Fulda 1954

Gebonden,in foedraal, met wat beschadigingen aan de rug. 686 pagina's+plattegrond. Met 20 afb.

€ 75,00

Hallema, A

Rossum 1860- 1943 Een karakterschets van een Nederlandsch koopman en industrieël uit de 19e en 20e eeuw,Johannes Petrus van

A.A.M. Stols 1947 Den Haag

Gebonden, geen omslag.oplage 150 emp.op geschept papier Dit is nummer 101.

€ 45,00

Alles uyt de Fransche in de Nederduytsche tale gebracht door Abraham de Decker en na de Latijnsche exemplaren oversien door J. de Decker( zoon van Abraham).

Roomsche historie van L.Julius Florus Kortelik en aeriglik vervattende

alle d'Oorlogen,wonderlicke Voovallen en bysonderste Geschiedenissen der oude Romeynen

 

Uitgegeven te Amsterdam in 1664 door Heronimus Sweerts

Gebonden in perkament-340pp+222pp. Met titelplaat en sluitvignet+ titelvignet.

€ 150,00

Notten,M.van

Rombout Verhulst beeldhouwer 1624-1698 een overzicht van zijn werken.Gebonden in linnen, goud op snee. Kaft wat sleets met wat inktvlekjes.Met 53 lichtdrukken.

Uitgegeven door Martinus Nijhoff te 's Gravenhage in 1907 in een oplage van 100 exemplaren

Rombout Verhulst is vooral bekend door zijn vele grafmonumenten, maar hij vervaardigde ook portretbu...

€ 500,00

Voltaire

Romans de Voltaire, 3 delen in 1 band

Firmin Didot- Parijs AN VIII ( 1800)

Deel 1-314pp. Deel 2-306pp. Deel 3-276 pp.

€ 50,00

 

Richard Wagner Werk, ein Bildercyklus, afbeeldingen door

Ferdinand Leeke en tekst door F. Muncker

 

F. Hansstaengl, Munchen

Gebonden. Achterzijde met vochtvlekje, hoeken wat beschadigd. Inhoud met wat roest. Goud op snee ron...

€ 75,00

 

Premie-uitgave 1894 tot en met 1896 van

de Vereeniging tot bevordering van Beeldende kunsten

1894= de eerste premie-uitgaaf in deze vorm, met artikel (5pp) van Berlage over de verbouwing van Arti et Amicitiae./ 1895= de verzameling Mesdag/ 1896= Teyler's stichting.

Gebonden, rug met waterschade.Inhoud met wat roest.

€ 75,00

Comte,Philippe

Paul Klee

Tabard Press New York 1991

Gebonden met omslag, 260 pag.vertaling C.Marshall.Met 112 kleuren illustraties en 297 in zwart/wit

€ 45,00

 

Over Grafisch Nederland,Een terugblik op de 75 Kerstnummers van Het Tarief,Drukkersweekblad en Grafisch Nederland verschenen in de jaren 1911-2006.

 

Ingenaaid. In originele kartonnen hoes. 208 pp. Vormgeving door Piet Gerards ontwerpers

€ 35,00

Wilkinson

On colour and the nesessity for a general diffusion of taste amoung all classes with remarks on laying out,dressed or geometrical gardens,examples of good and bad taste

Murray 1858

Opnieuw gebonden.408pp. met 8 gekleurde platen en 62 houtsnedes

€ 95,00

Delavigne,Casimir

Oeuvres completes de Casimir Delavigne de L `Academie Francaise,

seule edition avouee par l`auteur.

Parijs,Delloye et lecou 1836

Gebonden half leder- inhoud met roestvlekjes 618 pag. Met gravures

€ 60,00

 

Nus,La beauté de la femme- album du premier salon international du nu photographique

 

Braun&Cie , Paris et Dornbach, 1933

Originele omslag( stukje uit bovenkant rug) en originele binding ( bruin/rood touwtje door de rug)

€ 915,00

 

Novembermeisje

Bezige Bij Amsterdam 1967

Gebonden met omslag.Fotografie door Sam Haskins/Tekst door Desmond Skirrow. Vertaling door Koos Schu...

€ 75,00

Kloos,J

Noordwijk in den loop der eeuwen, met 94 illustraties, uitslaande kaart en plattegrond

Buijze /interboek Noordwijk 1973

Gebonden met omslag.442 pp. Facsimile uitgave van editie uit 1928.

€ 75,00

Stoett, Dr. F. A.

Nederlandsche Spreekwoorden, Spreekwijzen, Uitdruykkingen en Gezegden naar hun oorsprong en beteekenis verklaard

Thieme Zutphen 1905. Tweede druk

Opnieuw gebonden. 804 pag. Met briefkaart van Dr. F. A. Stoett.

€ 45,00

Balzac, Honorè

Napoleon son histoire racontee par un vieux soldat dans une grange

 

Editions Ducartre & van Bruggenhoudt 1927

Gebonden, voorplat wat beschadigd, binding aan voorzijde wat los.Met aantekening op schutblad.45pp.P...

€ 75,00

 

Music Hall

 

Gekartonneerd met beschadigde omslag.Franstalig Fotografie door B.M. Bernand.Met gewaagde foto's voo...

€ 50,00

 

Moed en deugd, Ridderorden in Nederland, De ontwikkeling van een eigen wereld binnen de Nederlandse

samenleving compleet in 2 delen

 

Walburgpers 2003

Gebonden in linnen met cassette. Intekenexemplaar (eerste 750 exmp.) Genummerd.Dit is nummer 196.

€ 85,00

Overeenkomstig de Teekeningen,door de Comm.verstrekt, en onder toezicht geteekend en op steen gebracht door J.J. Bos.

Maskerade gehouden door de leden van het Leidsche studenten-corps den 24sten juni 1890, Ter viering van

den 315den verjaardag der Leidsche Hoogeschool, voorstellende de intocht van Karel V binnen Nijmegen op den 9 februari 1546

 

P. Somerwil 1890 Leiden

Compleet in linnen map. Uitleg+27 platen met daarop 267 tekeningen.In goede staat.

€ 450,00

Honisch, Dieter

Mack Skulpturen 1953-1986

ECON Verlag Dusseldorf Wien 1986

Gebonden linnen+(cassette=op rug beschadigd) 647 afb.

€ 75,00

Trausch,G.

Luxrmburg, Opkomst van een Staat en van een Natie

Mercatorfonds 1989

Gebonden met omslag in kartonnen slipcase

€ 45,00

Dumas, Alexandre

Louis XIV et son siécle in 2 delen

Parijs Fellens et Dufour 1844-1845

Gebonden half leren banden, gemarmerde platten aan randen beschadigd(deel 2 achterplat beschadigd). ...

€ 120,00

 

Leven en Bedrijf van den vermaarden zeeheld Cornelis Tromp

Franeker, van Wijnen, 1990

Gebonden kunstleer.496 pp. met illustraties.Facsimile editie van de uitgave uit 1692

€ 50,00

 

Leeven en daden der doorluchtighste zee-helden deser eeuwen beginnende met C.Columbus en eyndigende met M. de Ruyter

Franeker, van Wijnen 1990

Gebonden kunstleer 661 pp.Facsimile uitgave van de editie uit 1676.Geillustreerd

€ 50,00

Thoben,P.

Kunstschilder/ Beeldhouwer Theo van Delft 1883-1967

Gemeente Waalwijk 1983

Publikatie uitgegeven tgv de herdenking van de 100e geboortedag van de kunstenaar. Samenstelling doo...

€ 45,00

 

Kindlers malerei Lexicon A t/m Z compleet in 6 banden.

Kindler verlag Zurich 1964

Gebonden. Alle banden in cassette. Met 1000 signaturen, 1200 gekleurde afb. en 3000 z/w illustraties...

€ 175,00

Giteau, Madelaine

Khmer Sculpture and the Ankor Civilization

.Harry N. Abrams New York

Gebonden met beschadigde omslag.301 pp.. Met 275 ill. incl.24 pagina's in kleur+8 uitklapplaten...

€ 75,00

Bezaan, Jo/Hoogenhuyze, M. van/Montens, F.

Jo Bezaan. Grafies werk

Leiden, De Bange Duivel, 1977

Paperback-246 pagina's met 125 reprodukties,5 foto's en 3 originele prenten. Oplage 750 genummerde e...

€ 85,00

Kopstein. Dr. Felix

Javaansche gifslangen en haar beteekenis voor den mensch.Met 24 afb. naar foto's en 19 fig. binnen tekst.

III uit de reeks Bibl. v/d Nederlandsch-Indische Natuur Hist. Ver.Weltevreden 1930

Gebonden,138pp. Binding bijna los. Kaft+inhoud met boekenwurmsporen

€ 60,00

Koch,André

Industrieel ontwerper WH Gispen(1890-1981), een modern eclecticus

Hef Rotterdam, 1988, Paperback, groot formaat

252 pag. Met 294 afbeeldingen.

€ 55,00

Ketterer, Roman Norbert

I Dialoge Stuttgarter Kunstkabinett,Moderne Kunst en II Dialoge Bildende Kunst, Kunsthandel

Stuttgart/ Zurich-Belser Verlag- 1988- Oplage 1980 genummerde exmp.Dit is nr.1746.

Twee delen gebonden met omslag in linnen cassette.512 pag. +444 pag.

€ 55,00

 

I Castelli, Architettura e difesa del territori tra Medioevo e Rinascimento- Monumenti D'Italia,

Instituto geografico de Agostini novarra 1978.

Gebonden halflleer in luxe cassette 527 pag.

€ 75,00

 

Hommage à Pablo Picasso

Ebeling Verlag Wiesbaden 1976

Gebonden met omslag-Duitstalig-136 pag.-illustraties in kleur en z/w. Met originele kleurenlitho

€ 250,00

Newton,Thomas

Historische en Taalkundige Vertoogen over de gewijde Voorzeggingen compleet in 2 delen

Uit het Engelsch naar den derden druk van den jaare 1766 vertaald en uitgegeven door Dirk onder de Linden in 1768 te Amsterdam.

Gebonden halfleren banden hoeken en randen met beschadigingen.1: 451 pp.+register/bladwijzer-2: 459...

€ 350,00

Galibert, M. leon

Histoire de la republique De Venise

Gebonden half leder, gemarmerde platten, 587 pag. Met 23 staalgravures +1 dubbele, inhoud met wat roestvlekjes.

Furne et Cie 1847 Parijs

€ 300,00

Krom, Dr.N.J.

Hindoe-Javaansche Geschiedenis met 2 kaarten

"Martinus Nijhoff 1931 2e herziene druk.

Gebonden.kaft met waterschade.505pp.

€ 100,00

Neurdenburg, E

Hendrick de Keyser,beeldhouwer en bouwmeester van Amsterdam

Scheltema en Holkema 1930

Gebonden zonder omslag.162 pag.Met 84 afbeeldingen in zwart/wit

€ 65,00

Nakatenus, W.

Hemelschen Palm-Hof ofte groot Getyde-boek,beplant met godvruchtige oeffeningen,kerkelijke getyden,litanien,gebeden en meditatien Meestendeel getrokken uyt de heilige Schriftuur en de H.H. vaders

Antwerpen Hubert Bincken 1797

Gebonden in leer. Goudopdruk afgesleten.528pp. Zonder illustraties.

€ 70,00

Hawks,Howard (regisseur en producent)

Hatari

Paramount 1961

Boek over de film met foto's en illustraties.+foto z/w,hoogglans.Script door Leigh Bracket naar een ...

€ 50,00

Juynboll, Dr.Th.W

Handbuch des Islamischen Gesetzes, nach der Lehre der Schafitschen schule

1910 Brill Leiden/ Harrassowitz Leipzig

"Gebonden, 381 pag. Band met wat vlekjes en beschadigingen.Naamstempel op titelpagina

€ 75,00

Froriep, L.F. von

Handboek der verloskunde, uit het Hoogduitsch vertaald naar de 8ste uitgave door A. van Erpecum

Grebber- 1830- Amsterdam.

Gebonden, half leer, rug bovenzijde in slechte staat, 484 pp. Met 1 plaat(8 fig.)

€ 250,00

 

Handboek der plaatsbeschrijvende en heelkundige ontleedkunde

N.van der Monde Utrecht 1835.

Naar het Fransch van Prof. H.M. Edwards met aanmerkingen en bijboegselen vermeerderd door Quarin Wil...

€ 200,00

Heininger,Ernst A en Jeanne

Grand livre des bijoux,Le

Edita Lausanne.Vilo Paris 1974

Gebonden met omslag-317 pagina's

€ 45,00

Alighieri, Dante

Goddelijke Komedie /Inferno,Vision of Hell/Vision of Purgatory and Paradise/ Paradise compleet in 3 banden

Cassel and Company Limited, London-Paris-New York and Melbourne

Gebonden.Met 135 platen door Gustave Dore.Traslated by Henry Francis Cary, with critical and explana...

€ 150,00

Geiger,herman

Gletscherflieger

Marguerat 1954

"Gebonden met omslag, gesigneerd + gesigneerde ansicht, 210 pp

€ 20,00

Jonker&Jan Luiten van Zanden-Keetie Sluyterman-Stephen Howarth, Joost

Geschiedenis van Koninklijke Shell,Compleet in 4 delen in kunststof cassette.

Boom 2007

Gebonden. 1:Van nieuwkomer tot marktleider 1890-1939/ 2:Stuwmotor v.d.koolwaterstofrevolutie 1939-19...

€ 100,00

Roo van Alderwerelt- 1e luitenant bij het 7de Regiment Infanterie gedetacheerd bij het Ministerie van Oorlog

Geschiedenis van het Zevende Regiment Infanterie

Thieme 1857 Arnhem.

Geb.half leer(hoeken besch.)rug gerepareerd. 268pp.

€ 295,00

Roo van Alderwerelt- 1e luitenant bij het 7de Regiment Infanterie gedetacheerd bij het Ministerie van Oorlog

Geschiedenis van het Zevende Regiment Infanterie

Thieme 1857 Arnhem.

Gebonden halfleer met leren hoeken (beschadigd), rug gerepareerd.Met exlibris op schutblad.268 pp. M...

€ 295,00

Dalen, van J.L.

Geschiedenis van Dordrecht Deel 1 en Deel 2

Morks Dordrecht 1931-1936.De gewone uitgave werd gedrukt in 500 genummerde exemplaren. Dit is nummer 367

Gebonden met goudopdruk.Exterieur met waterschade.Met talrijke illustraties Deel 1bevat 7 boeken.Dee...

€ 155,00

Romein,Dr. Jan

Geschiedenis van de Noord-Nederlandsche geschiedschrijving in de Middeleeuwen

Tjeenk Willink en Zn. 1932 Haarlem

Gebonden zonder omslag.Kaft licht beschadigd.248 pp.

€ 25,00

Bloys van Treslong Prins, Mr. P.C.

Genealogie en heraldische gedenkwaardigheden betreffende Europeanen op Java.4 delen

Unie Batavia 1934-1939

Gebonden met gebruikmaking van originele omslag. Met exlibris+stempels

€ 200,00

Burn, A.R.

Folio History of Ancient Greece

Londen Folio Society 2002

Compleet in 4 delen in cassette

€ 85,00

Teirlinck, Is.

Flora Magica, de plant in de tooverwereld( is deel 4 van plantloristische studien,maar wel afzonderlijk geheel)

De Sikkel Antwerpen 1930

Opnieuw gebonden half leer.Naam in pen op schutblad. 388 pag.Dl.A. Magische planten-Dl.B. Antimagisc...

€ 175,00

Goethe

Faust eine tragodie von Goethe in drie delen

Ernst Ludwig Presse Darmstadt- 1922,1923,1924

Gebonden in perkament,goud op snee. Band 1: 214 pp.Band 2:Der tragodie zweiter teil in funfakten.323...

€ 1 500,00

Jacobs, Dr. Julius

Familie - en kampongleven op Groot Atjeh,eene bijdrage tot de ethnografi van Noord- Sumatra 2 delen in 1 band + cassette

E.J. Brill te Leiden 1894

Opnieuw gebonden met bijpassende cassette.Halfleder. 677 pp. en 31 platen.

€ 375,00

 

Faces and Stages, An Elvis Presley time-frame.

Compiled and published bij Ger Rijff/Tutti Frutti Productions 1986 Amsterdam

Paperback,Geïllustreerd in zwart wit. Alleen foto op kaft in kleur

€ 50,00

Perelaer, M.T.H.

Ethnographische Beschrijving der Dajaks, met 4 platen

John Norman& Zn., Zaltbommel, 1870

Gebonden,half leer, 253pp. met wat vochtsporen. Eerste uitgave

€ 485,00

 

Erte, Kunst is mein Leben

.Propylaen Verlag 1989

Gebonden met beschadigde omslag geillustreerd 235 pp

€ 40,00

Tharaud, J. en J.

En Bretagne, essais ornés de compositions originales dessineés et graveés sur bois par Rene Pottier

Editions de la Chronique de lettres Francaises, Parijs 1927

Gebrocheers, Snede verkleurd. Genummerd.

€ 50,00

 

Eerste Nederlandsche Jaarbeurs te Utrecht, folder m.b.t. beurs nationaal karakter

Jaarbeurs gehouden van 26-2 tot 10-3-1917

27 pag. geniet.

€ 200,00

Woude, prof.Dr. S. van der.

Die Kölner Bibel 1478/1479 / De Keulse Bijbel.Facsimile+boek met inleiding, met reproducties van de 100 tekeningen uit het Berlijnse geïllustreerde handschrift.

 

Amsterdam/Alphen a.d. Rijn, Buijten & Schipperheijn/Repro Holland,1979. In cassette.ln leer gebonden en

genummerd.

Eerste herdruk op oorspronkelijk formaat.ca. 1750/151 pp.(groot folio./2-koloms.)

€ 350,00

Smetius, Johannes

Cronijk van de Stad der Batavieren waar in,nevens de beschrijving

van Nijmegen,de eerste oorsprong van deeze landen,de grijze oudheid dezer stad,de voortreffelijkheid van hare vrijheden en voorrechten en de gedenkwaardigste gebeurtenissen van de vroe

 

A. van Goor te Nijmegen.1784

In slechte staat.296 pagina´s+voorbericht+bladwijzer.

€ 100,00

Plas, Michel van der

Charles Eyck in Jeantes La Ville

Elsevier Amsterdam 1963

Gebonden met licht beschadigde omslag.72pp. ill. in zwart/wit.Met opdracht+signatuur.

€ 35,00

 

Chagall in Jerusalem

Leon Amiel Publisher 1983.

Gebonden met omslag.Engelstalig.Met originele litho.190 pagina's

€ 85,00

Ostaijen,Paul van

Brieven uit Miavoye

De Sikkel te Antwerpen,1932.

 

 

 

 

Gebrocheerd ( Miavoye-Antheé= een verloren dorpje in de Ardennen, vanwaar de dichter nooit is terug...

€ 50,00

Venema, Adriaan

Breitner 1857- 1923

Wereldvenster Bussum 1981

Gebonden met omslag. 343 pag.

€ 125,00

Doren, J.BJ

Bijdragen tot de kennis der zeden,gewoonten en geaardheid der Chinezen in het algemeen doch van die op Java en onderhoorigheden in het bijzonder

N. de Zwaan Utrecht 1853

Ingenaaid met gemarmerde platten, 64 pag.

€ 75,00

Biblia Hebraica, Hahn (red.)

Biblia hebraica secundum editiones Ios. Athiae, Ioannis Leusden, Io. Simonis aliorumque inprimis

Everardi van der Hooght recensuit. Sectionum propheticarum recensum et explicationem clavemque masorethicam et rabbinicam addidit. Editio stereotypa C. T

Lipsiae, Bredt, 1893

Gebonden halfleer met beschadigingen aan hoeken en rug. Binding aan onderzijde matig

€ 55,00

Salomon, Erich

Berühmte Zeitgenossen,in unbewachten augenblicken

J. Engelhorns nachf. Stuttgart 1931

Gebonden,linnen,46 pp.tekst+104 pp.Afb.Inhoud met roest. Rug wat beschadigd.112 afb.

€ 195,00

Marquart,Jos

Benin-Sammlung des Reichsmuseums fur Volkerkunde in Leiden, beschrieben und mit ausfuhrlichen prolegomena zur geschichte der Handelswege und Volkerbewegungen in Nordafrika.

E.J. Brill te Leiden 1913

Gebonden in linnen zonder omslag. 368 pp.+132 pp.+ 14 pp. platen + kaart en 31 afbeeldingen binnen d...

€ 275,00

Hubner, Johan

Beknopte vragen uit de staat-kundige historie tot op dezen tijd vervolgt,Na den nieuwsten druk in de Nederlandsche Taal overgebragt,negende deel

Dirk Haak 1725 Leiden.

Gebonden,perkament,22 pp.Bladwijzer+717pp tekst+14pp register+ 8pp register van alle delen.Met titel...

€ 250,00

Alkemade,Kornelis van

Behandeling van 't Kamp-regt; d'aaloude en opperste regts-vorderinge voor den hove van Holland onder de eerste Graaven, mitsgaders de oorsprong, vooruitgang en 't einde van 't kampen en duelleeren door Mr. P. van der Schelling(= schoonzoon van auteur

Philippus Losel te Rotterdam in 1740

Gebonden halfleer met kartonnen platten(rug+platten wat beschadigd)- 490 pagina's+ bladwijzer.Met ti...

€ 275,00

 

Attitudes, fotografie door Jacques Bourbourlon

Editions carrere 1984.

Gebonden zonder omslag.

€ 120,00

 

Atlas van Tropisch Nederland

Koninklijk Ned. Aardrijkskundig Genootschap ism Topografische dienst in Nederlandsch-Indië 1938

Kaft met wat beschadigingen. Kaart 19/20/21 beschadigd.

€ 185,00

 

Artillerievuur in de tropen,boek met zijn herinneringen aan het 8e Regiment Veldartillerie ingedeeld bij de 3e Inf.Gr.-C Divisie 7 December

W. van Hoeve, Den haag

Gebonden zonder omslag. Inhoud met wat roestvlekjes. 216 pp. Met 6 kaarten.

€ 70,00

Eichenberg,Fritz

Art of the Print, masterpieces,history and techniques

Thames and Hudson, Londen, 1976

Gebonden linnen,609 pagina's,95 afb. in kleur en 654 afb.in zwart wit.Naam in pen op titelblad

€ 50,00

Couveé , D.H en W.J. de Gruyter

Altink 21-10-1885 6-12-1971, Jan

Jan Altinkstichting 1978

Gebonden in linnen

€ 50,00